Přeskočit na obsah

OBOČÍ

Obočí hraje v našich životech nezastupitelnou roli. Rámuje náš obličej a dodává mu jeho charakteristický výraz. Slouží také jako důležitý prostředek neverbální komunikace. Proto pro Vás sleduji poslední trendy v úpravě a barvení obočí. Před samotnou procedurou s Vámi proberu Vaše přání a požadavky ohledně vzhledu, tvaru a vybereme společně takový typ, ve kterém se budete cítit nejlépe.

Pro úpravu obočí používám veškeré dostupné prostředky jako je šetrný vosk, cukrová pasta či depilační nit a na doladění klasickou pinzetu.

Veškeré produkty na obočí které používám jsou od značky My Lamination, od barev až po produkty na laminaci. Veškeré přípravky jsou vyrobené v EU a dermatologicky testované.

Laminace obočí

Laminace obočí je narovnání neposedného, kudrnatého obočí, které má špatný směr. Je to postup, který obočí zahušťuje a dlouhodobě fixuje v požadované poloze.

Laminaci doporučuji pro majitele nezbedného obočí, kterým se obočí kroutí všemi směry, nedrží svůj tvar nebo je velice řídké. Obočí, které se musí každý den upravovat a fixovat pomocí gelů či jiných speciálních prostředků.

Laminace umožňuje dosáhnout upraveného vzhledu obočí a výdrž je cca 1,5 – 2 měsíce.

 

Jak se starat o laminované obočí?

Laminované obočí nevyžaduje zvláštní péči a nevytváří žádná omezení.

Pouze 24 hodin po proceduře se vyhněte plavání, sauně nebo koupeli, aby obočí nebylo mokré či vlhké, protože ke kompletní obnově disulfidových vazeb v jejich struktuře dojde do dvou dnů. 

Druhý den můžete chodit do sauny, spát na břiše, plavat v moři a bazénu či používat jakoukoli dekorativní kosmetiku, účinek procedury to nijak nepoškodí.

laminovane-oboci

Kdy pro Vás toto ošetření není vhodné?